سفید کردن ناحیه تناسلی و کشاله ران به روش طبیعی مسلما زمان بر بوده و کسانی که روش طبیعی را انتخاب میکنند باید دارای صبر و حوصله باشند و بصورت مداوم یک روش را انتخاب و تکرار کنند.

 

سفید شدن کشاله ران و ناحیه تناسلی ( ممنوعه )

 

لیمو و نمک فراوان

یکی از بهترین سفید کننده‌ها  لیموی تازه با نمک می‌باشد . لیمو را نصف کنید و در نمک زیاد فرو ببرید بر روی کشاله ران خود بکشید دقت داشته باشید داخل واژن وارد نشود .

ماسک ترکیبی روشن کننده

آب را از ۱/۴ لیمو به یک قاشق غذاخوری از ماست مخلوط کنید و به منطقه مورد نظر بزنید پس از آن ژل آلوئه ورا را روی پوست خود بمالید تا پوست شما مرطوب شود  این عمل را بلافاصله پس از اصلاح انجام ندهید، اما این ممکن است باعث تحریک آن شود. 

رب بادام

رب بادام را امتحان کنید کنید . چندین بادام را در مدت ۲۴ ساعت خیس کنید. سپس پوسته‌ها را جدت کنید و یک قطره شکر را به مخلوط اضافه کنید. به مناطق بیکینی قرار دهید و بعد از یک ساعت با آب گرم شستشو دهید. اگر به طور منظم استفاده می‌شود، این مخلوط را به عنوان یک روشن کننده ملایم و نرم کننده پوست استفاده کرد.

لیمو و پنبه

یکی دیگر از سفید کننده‌ها پنبه با اب لیموی تازه می‌باشد که بر روی مناطق تیره بیکینی ، ارنج ، زانو میتوانید استفاده کنید ،  ۱۵ دقیقه بگذارید و بعد با اب ولرم بشویید و در اخر مرطوب کننده یا کمی‌روشن کننده بزنید.

شیر
برای پاک کردن و مرطوب کردن پوست خود از شیر استفاده کنید. مقداری از شیر را با پنبه به نواحی مورد نظر بزنید بصورت منظم استفاده کنید و بهترین حالت استفاده شب تا صبح می‌باشد .

 پراکسید
محلول پراکسید را در محل قرار دهید. پس از ۱۵ دقیقه پاک کنید. این را چند بار در روز انجام دهید تا نتایج را ببینید. پراکسید بسیار اسیدی است، بنابراین ممکن است بخواهید یک روغن بادام یا نارگیل کمی‌در منطقه پس از شستن آن را خنک کنید. این عمل را بلافاصله پس از اصلاح انجام ندهید، اما این ممکن است باعث تحریک آن شود.
 
سفید شدن پوستتان یک شبه  اتفاق نمی‌افتد اما با استفاده منظم، شما نتیجه را خواهید دید.

 

ترجمه شده توسط : تک رژ