کمپانی پنتون هر ساله ، رنگ سال جدید را برای طراحان و عاشقان مد و دکوراسیون معرفی میکند تا کسانی که علاقه به تغییر دکور و حتی رنگ مو , ارایش , مدل لباس ، رنگ لباس و … هستند با توجه به رنگ سال خود را هماهنگ کنند.

 

امسال شرکت پنتون یه رنگ بسیار عالی که رابطه تنگاتنگی با طبیعت دارد را انتخاب نموده است.

 

color-of-the-year-2017-pantone-12

رنگ سال ۲۰۱۷ – رنگ سال ۱۳۶۹ – رنگ سال ۹۶

 

 با نزدیک شدن به ایام کریسمس ۲۰۱۷ موسسه رنگ پنتون رنگ سال ۲۰۱۷ را انتخاب و اعلام نمود . بنجامین رنگ پیشنهادی خود را برای سال نوی میلادی بنفش شاه پسند معرفی کرد و کمپانی پنتون با کمی‌تاخیر یک رنگ فوق العاده را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۷ – ۹۶ انتخاب کرد.

 

هر ساله از سال ۲۰۰۰ شرکت پنتون یکی از دهها رنگ موجود در رگال خود را با توجه به فاکتورهای خاص طراحانش به عنوان رنگ سال انتخاب کرده و معرفی می‌کند.امسال کمپانی بنجامین با معرفی رنگ بنفش شاه پسند به عنوان رنگ سال ۲۰۱۷ از پنتون پیشی گرفت اما طراحان این شرکت بیکار ننشستند و بالاخره با مدتی تاخیر رنگ پیشنهادی خود را اعلام کردند.

در روزهای گذشته، موسسه پانتون، رنگ سال ۲۰۱۷ میلادی را اعلام کرد. این رنگ که Greenery نامیده شده است، رنگ سبزی است که کمی‌هم زرد دارد.

 

برجسته ترین خصوصیت این رنگ مفهوم محیط زیست است چرا که کد مروبط به آن مختص رنگ سبزی است که هنگام جوانه زدن دیده می‌شود ، با این مضمون پنتون سعی داشته تا رنگ خاص تازه شده را برای سال ۲۰۱۷ میلادی معرفی کند.در آلبوم رنگهای پنتون رنگ سبز با کد ۱۵-۰۳۴۳ سمبل آغاز دوباره و تازه شدن می‌باشد.

color-of-the-year-2017-pantone-13
 

پنتون با معرفی ۱۰ ویژگی خاص رنگ سبز معرفی شده به عنوان رنگ سال تاثیرات مثبت آن را در روحیه و ارتقا دکوراسیون داخلی را بیان کرده است .

” آیزمن ” مدیر اجرایی موسسه پنتون در این رابطه می‌گوید :رنگ سبز ترکیب شده با زرد ما را به یاد طبیعت می‌اندازد و احاطه شدن با حس خوب و تازگی به سبک زندگی طبیعت هیجان و احساس خوش سرزندگی را منتقل می‌سازد.

color-of-the-year-2017-pantone-14

   color-of-the-year-2017-pantone-15

color-of-the-year-2017-pantone-16

  color-of-the-year-2017-pantone-3

 

color-of-the-year-2017-pantone-4

color-of-the-year-2017-pantone-5

color-of-the-year-2017-pantone-6

color-of-the-year-2017-pantone-7

color-of-the-year-2017-pantone-8

 

color-of-the-year-2017-pantone-9

color-of-the-year-2017-pantone-10

color-of-the-year-2017-pantone-11

 

گردآوری توسط : تک رژ